O nas

Aurora Studio to ponad 10 lat doświadczenia w produkcji muzyki.  Poprzez ekstremalne gatunki metalu kończąc na produkcjach popowych. W 2014 rozpoczęliśmy budowę nowego studia, które zaprojektował znany akustyk John Brandt. Dzisiaj możemy się pochwalić przestrzenną i komfortową reżyserką o rewelacyjnej akustyce oraz pomieszczeniem do nagrywania o kubaturze 125m3.
Oferujemy naszym klientom  bezpłatne zakwaterowanie w czasie sesji nagraniowej, ogródek i komfortowe usytuowanie studia w centrum miasta.

Nasze studio od strony technicznej jest wyposażone w wysokiej jakości przedwzmacniacze takich marek jak RME, DBX, MACKIE a nad konwersją sygnału czuwają przetworniki niemieckiej firmy FERROFISH.

Do dyspozycji posiadamy ponad 20 mikrofonów oraz szereg gitar takich jak ESP, FERNANDES, WASHBURN.
Podejmujemy się mixów i masteringów online, oraz zleceń na produkcję i pisanie utworów. Mamy doświadczenie w udźwiękowianiu spotów reklamowych oraz filmów.  W tej dziedzinie możemy się pochwalić współpracą miedzy innymi z G2 Esports. Bez problemu zajmiemy się odszumianiem i poprawą jakości nagrań również tych z planu filmowego.

 

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com